Kontakty
Světová literatura
Inzerce
http://www.giweruz.cz
Stránky, kde se dají stahovat knihy vcelku a v různých formátech, aniž byste za ně předem zaplatili.

Matěj Novobilský spisovatel a blogger
Prodej mých e-knih http://matson2.webnode.cz

Josef Šiman -Život proutníka a neb zlobivý kritik
Kniha ze zákulisí showbusinesu divadla a televize,skutečné bitvy kolem rozdávání grantů, zajímavosti ze života hvězd. Chcete třeba vědět, jaké víno pije Karel Gott a jak se žije v zákulisí . Pak si přečtěte "Život proutníka."

Ze zákulisí královny Alžběty II
Michaela Košťálová je autorkou knihy “ Ze zákulisí královny Alžběty II“, kterou loni na jaře vydalo nakladatelství Petrklíč. Autorka zde poodhaluje, jak už název napovídá "zákulisí" nejdéle panujícího Anglického monarchy, kde se čtenář může dozvědět nejednu pikantnost a dosud nezveřejněnou zajímavost, nejen o jejím veličenstvu, ale o celé královské rodině. Jestli chcete vědět, jak probíhalo setkání královny s naším bývalým presidentem Václavem Klausem, jak a s kým tráví královna volný čas, jak vypadá její pracovní den nebo v kolik třeba ráno vstává, kniha Michaely Košťálové je určena právě pro vás. Kniha je napsána velmi čtivě, je určena každé generaci bez rozdílu věku i pohlaví, na rozdíl od ostatních knih, které byly o této panovnici dosud vydány je napsána velmi lidovým, mnohdy hovorovým jazykem a nezahlcuje čtenáře pouhými fakty a obtížně zapamatovatelnými daty. Navíc je publikace doprovázena dosud nezveřejněnými fotografiemi nejen města, ve kterém královna sídlí, ale i dosud nezveřejněnými fotografiemi z jejího života. Knihu mohu čtenářům vřele doporučit a jen popřát mnoho zábavy a krásných chvil strávených v její vřelé společnosti i společnosti královny Alžběty II.

Kniha "Sedm věků ženy"
Natálie Nera, vlastním jménem Natálie Dunn, je autorkou antologie básní s názvem /Sedm věků ženy/ na pomoc obětem domácího násilí. Nápad se zrodil z jednoduché elektronické korespondence mezi dvěma kamarádkami z dětství, které spojuje jak láska k literární tvorbě, tak neblahá osobní zkušenost s domácím násilím. Od prvního nápadu k realizaci uběhly dlouhé tři roky vzletů a pádů, nadějí a téměř úspěchů. Editorka a autorka Natálie Nera knihu sestavila tak, aby se co nejpříjemněji četla, aby rytmus seřazených básní nepůsobil rušivě a aby si snad každý našel to, co ho nejvíce osloví. Slova mohou nejen zranit, ale dokáží i povzbudit. I lidé, kteří při slově „poezie“ protáhnou obličej, protože si vzpomenou na školní výuku, kdy si museli při hodinách literatury vymýšlet, co tím chtěl básník říci, v ní v obdobích velkého životního vypětí hledají a nacházejí útěchu i odpovědi – při rozchodech, rozvodech, úmrtích v rodině, svatbách, narození dětí... Přišel čas si připomenout, že slovo není jen akademickým cvičením teoreticky připravených vzdělanců, ale že má co dát každému, kdo je ochoten se dívat a naslouchat.

Vážení autoři!
Na tyto stránky můžete zaslat jakoukoli vaši literární práci většího rozsahu: román, novelu, sbírku povídek,ve formátu PDF (Word). Na konec textu uveďte i číslo svého konta.Tyto stránky se snaží vycházet vstříc všem autorům, kteří nemají smlouvu s nakladatelstvím. Jejich práce zveřejňujeme zdarma. Texty posílejte na adresu: milos.konas@seznam.cz

SLOVENSKÉ A ČESKÉ eKNIHY zdarma
na adrese www.eKnizky.sk viz KONTAKTY

www.LIVRO.CZ
Levné knihy

logo
Kulaté logo:Brandon Mc Yntire

        Jméno: Branko Mateja. Absolvoval pomaturitní studium na střední škole TIS v Michalovcích na Slovensku. Už na základní škole měl zálibu v psaní, přestože sám sebe označoval za průměrného až špatného žáka. Povídka ISLAND 2289 je jednou z těch, které začal psát někdy v sedmé třídě základní školy. Když mezi starými papíry našel asi deset stránek této povídky, rozhodl se, že tento zajímavý příběh dokončí. Dokončil ji letos (2016) a následně vyšla jako povídka. První kniha s názvem „Únosy z hviezd“ (2015), vyvolala u čtenářů otázky a rozčarování. Sám autor se nikdy veřejně nevyjádřil k tomu, zda se jedná o skutečný příběh, nebo o fikci. Tuto knihu i samotného autora provázely problémy od samého počátku vzniku knihy až po její stažení z oběhu – prodeje. V roce 2017 se všechna díla vrátila do prodeje ve druhém vydání. Autor je příznivcem esoteriky, vědy a pseudovědy. Na základě svých snů napsal povídku VE MĚSTĚ LOISTU. Údajně si zapisuje své sny a po dlouhé době v nich hledá souvislosti. To je pro běžného čtenáře nepředstavitelná a nemožná věc. Je to údajně jen základní technika pro nahlížení do jiných sfér – vize budoucnosti. Nelze přehlédnout, že autor je v této oblasti velmi zběhlý. Ke škodě věci vytvářejí zlé jazyky kolem jeho osoby stále nové alternativy. Autor všechny tyto útoky odmítá. V jednom rozhovoru řekl: „Vždycky mě zajímaly věci mezi nebem a zemí, ale ne okultismus!“ Autor do dnešního dne, tj. února 20222, napsal celkem 34 slovenských knih a řada z nich byla přeložena do jiných jazyků. Angličtina, francouzština, čínština, ruština, hebrejština, němčina a další jazyky. Na svém kontě má také audioknihy. Jeho knihy se prodávají po celém světě a mnoho čtenářů má i v Izraeli a na Tchaj-wanu. Anglické verze jeho knih se prodávají především na platformách jako Amazon, Barnes and Noble, Googlay Play, Overdrive a v tisících online i fyzických knihovnách po celém světě.